درباره ما

وب سایت استنشارات

وب سایت استنشارات یک پرتال است. استنشارات جنبه های فرح بخش زندگی را به مخاطب عرضه می کند. سعی ما بر این است که ارتباط مؤثر با مخاطبان خود برقرار کنیم و آنها را از تازه های مد و فشن، اتومبیل، املاک و مستغلات، دکوراسیون و مبلمان، ورزش و گردشگری آگاه کنیم. ضمن اینکه در دو بخش تخصصی استنشارات جوان و سبک زندگی، به طرح مطالب جذاب برای جوانان، امکان گفتگو و تبادل نظر آنان، آموزه های زندگی و سلامتی و اخبار سبک زندگی پرداخته شده است.

فروشگاه استنشارات

فروشگاه استنشارات در عین ارائه دوره های آموزشی راه اندازی انواع وب سایت، بسته های پشتیبانی وب سایت و مقالات علمی، خود نمونه ای از کسب و کار اینترنتی است. اگر می خواهید فروشگاه اینترنتی داشته باشید در فروشگاه ما گشتی بزنید و درصورت پسندیدن محیط آن در دوره آموزش راه اندازی وب سایت ثبت نام کنید. آموزش راه اندازی وب سایت در شش فصل خلاصه می شود: تعریف دامنه و اشتراک هاست، تعریف و سفارشی سازی وب سایت، نصب افزونه ها و پوسته های مطابق با تعریف وب سایت، درج نوشته ها و برگه ها در سایت، پیکربندی و کار با افزونه ها و مدیریت و راهبری سایت. ما به راه کارهای مبتنی بر وب ایمانی راسخ داریم. بسته های پشتیبانی پس از راه اندازی وب سایت بکار می آیند و در سه نوع طلایی، نقره ای و برنزی طی یک دوره شش ماهه از وب سایت شما پشتیبانی می کنند. مقالات علمی نیز ارائه شده است که می توانید در بین آنها موارد مطلوب خود را بیابید.

درباره وب سایت استنشارات بیشتر بدانید – عکس از Yahoo

نوبت دهی و وقت ملاقات

شما می توانید جهت مشاوره درباره راه اندازی یا ارتقاء کسب و کار خود بر بستر وب از قسمت نوبت دهی استفاده کنید و وقت ملاقات بگیرید. ضمن اینکه این قسمت نمونه خوبی جهت راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی است. اگر قصد راه اندازی چنین سامانه ای را دارید، به فروشگاه وب سایت مراجعه کنید و در دوره آموزش راه اندازی وب سایت ثبت نام کنید.

با استنشارات در ارتباط باشید – عکس از Yahoo

می توانید همواره با ما در ارتباط باشید. به این منظور برگه تماس را باز کنید. در برگه مزبور ضمن درج نام و رایانامه، موضوع و متن پیام خود را بنویسید و در انتها دکمه ثبت را بزنید. نظرات و پیشنهادات شما راهگشای ماست و ما همواره از آنها استقبال می کنیم.